W – čtení září 4

Pozn.: W- čtení je již nyní zasíláno přes školní informační systém Edookit. Během měsíce října bude w – čtení zasíláno pouze přes Edookit. 

Deváťáci na/ve vodě, září 21

 • Vážení rodiče a přátelé školy,
  srdečně Vás zveme na přednášku pana Jana Kršňáka v rámci programu prevence kriminality Krajského úřadu Pardubického kraje Děti a technologie dne 30. 9. od 17:30 hod. v budově školy (více na http://digideti.cz/ nebo https://www.tedxprague.cz/jan-krsnak).
 • EDOOKIT– Informační systém školy Edookit je nyní hlavním komunikačním systémem školy pro informování zákonných zástupců žáků školy o chování, prospěchu žáků + další potřebné informace. Bližší informace + přihlašování naleznete v menu webových stránek školy- zde. 
 • Jarmark 2021 jinak: Milí přátelé, letos vnímáme potřebu připravit pro náš jarmark variantu s přesahem do venkovního prostoru. Prosíme vás o zamyšlení nad případnými možnostmi venkovních aktivit pro nás a naše děti, uvítáme jakékoliv nápady a návrhy. Tradiční dílničky jako je barvení hedvábí nebo máčení svíček budou probíhat uvnitř. Organizační schůzka, kde probereme návrhy a možnosti jak společně letošní jarmark uchopit, proběhne 5.10. od 16 hodin. Prosíme o účast zástupců z jednotlivých tříd (v 17 hodin je plánovaná členská schůze Spolku). Děkuji a těším se na setkání, Denisa Lechnýřová (za Spolek rodičů)
 • Na pondělí 27. září je vyhlášeno ředitelské volno pro žáky školy.

  Aktuální vydání občasníku Waldorfinky 2020-2021 naleznete zde. V sekretariátu školy je možné objednat si jeho tištěnou podobu.
   
  OSTATNÍ
  Český den proti rakovině 2021 – ve středu 29.9.2021 je možné se zastavit v kanceláři školy pro kytičku měsíčku lékařského a podpořit tak sbírku Ligy proti rakovině. Letos se informace zaměřují na rizikové faktory nádorů ledvin, močového měchýře a prostaty a letáky informují o možnostech jejich prevence. Více zde
   

  SPOLEK

 • ŠKOLIČKA SKŘÍTKA MÁČKA: Srdečně zveme do Školičky skřítka Máčka, která vychází z waldorfské pedagogiky. Školička je vhodná pro děti od 2 let v doprovodu dospělého. Společné setkání se bude konat v družině ZŠW v Gorkého ulici každou středu od 29. 9. 2021 v rozmezí 9:30 – 11:30. S sebou nezapomeňte přezůvky a dobroty na společnou svačinu (ovoce, zelenina, pečivo). Více informací poskytne Sabina Chýšková, chyskova.sabina@nullgmail.com, tel. 774988186 Informace ze Spolku
  Dne 5. 10. 2021 v 17 hodin je plánovaná členská schůze Spolku, která se uskuteční v eurytmickém sálu školy (1. patro). Program bude upřesněn na spolek.waldorfpardubice.cz v následujících dnech.
 • Zájmové kroužky 2021-2022
  Vážení rodiče,
  připravujeme pro Vás nabídku zájmových kroužků, která bude zveřejněna v průběhu měsíce září 2021. Informace o zveřejnění nabídky kroužků odejde rodičům v emailech přes třídní důvěrníky.
  Kroužek Walda pro děti bez družiny – registrovat se již můžete vyplněním formuláře dle instrukcí na straně http://spolek.waldorfpardubice.cz/zajmove-krouzky/
  V případě dotazů kontaktujte prosím koordinátorku kroužků paní Petru Culkovou (culkova@nullwaldorfpardubice.cz)

Platnost informace do 30. 11. 2021