W- čtení září 2

4. třída odděluje své zrno od plev

 • INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ K PROVOZU OD 13.9.2021 (ruší se toto opatření) zjednodušeně: od 13. 9. se netestuje, všichni mohou ve škole zpívat a sportovat, povinnost nosit roušky ve společných prostorách zůstává.
 • ŠKOLNÍ DRUŽINA: Připomínáme platbu za školní družinu za období září – prosinec 800Kč do 20. září na účet č. 2200779978/2010. Variabilní symbol je 1010, do poznámek uveďte jméno žáka.
 • Jarmark 2021 jinak: Milí přátelé, letos vnímáme potřebu připravit pro náš jarmark variantu s přesahem do venkovního prostoru. Prosíme vás o zamyšlení nad případnými možnostmi venkovních aktivit pro nás a naše děti, uvítáme jakékoliv nápady a návrhy. Tradiční dílničky jako je barvení hedvábí nebo máčení svíček budou probíhat uvnitř. Organizační schůzka, kde probereme návrhy a možnosti jak společně letošní jarmark uchopit, proběhne 5.10. od 16 hodin. Prosíme o účast zástupců z jednotlivých tříd (v 17 hodin je plánovaná členská schůze Spolku). Děkuji a těším se na setkání, Denisa Lechnýřová (za Spolek rodičů)

Z minulého w-čtení

 • Na pondělí 27. září je vyhlášeno ředitelské volno pro žáky školy.
 • Vážení rodiče a přátelé školy,
  srdečně Vás zveme na přednášku pana Jana Kršňáka v rámci programu prevence kriminality Krajského úřadu Pardubického kraje Děti a technologie dne 30. 9. od 17:30 hod. v budově školy (více na http://digideti.cz/ nebo https://www.tedxprague.cz/jan-krsnak).
 • V průběhu měsíce září- října budeme celá škola přecházet na nový informační systém Edookit. Ten má podpořit elektronickou komunikaci mezi školou a rodinou, rodiče tak mohou být ihned informováni o hodnocení, chování i aktivitě svých dětí, docházce, o školních akcích apod. Na Vaše emailové adresy, které jste v minulosti zadali škole, Vám v průběhu měsíce září přijdou pokyny k přihlášení do systému. Pro případnou technickou podporu kontaktujte pana Miroslava Bajtoše (bajtos@nullwaldorfpardubice.cz). Další informace naleznete zde.
 • ŠKOLNÍ JÍDELNA:
  Školní jídelna žádá o včasné zasílání zálohových plateb na úhradu obědů. Prosíme úhrady NOVĚ do 18. předchozího měsíce na měsíc následující. Stále je velké množství rodin s neuhrazeným stravným na měsíc září. Více informací https://www.waldorfpardubice.cz/dulezite-informace/ Aktivace nových pardubických karet pro používání ve školní jídelně probíhá každý den v kanceláři paní kuchařek u školní jídelny. Prosíme informujte své děti, aby si došly v době velké přestávky karty zaktivovat. Není to možné řešit hromadně v době vydávání oběda. Děkujeme za pochopení.
 • Aktuální rozvrhy naleznete zde.
 • Aktuální vydání občasníku Waldorfinky 2020-2021 naleznete zde. V sekretariátu školy je možné objednat si jeho tištěnou podobu. 

SPOLEK

 • Informace ze Spolku

  Dne 5. 10. 2021 v 17 hodin je plánovaná členská schůze Spolku, která se uskuteční v eurytmickém sálu školy (1. patro). Program bude upřesněn na spolek.waldorfpardubice.cz v následujících dnech.

 • Zájmové kroužky 2021-2022

  Vážení rodiče,

  připravujeme pro Vás nabídku zájmových kroužků, která bude zveřejněna v průběhu měsíce září 2021. Informace o zveřejnění nabídky kroužků odejde rodičům v emailech přes třídní důvěrníky.

  Kroužek Walda pro děti bez družiny – registrovat se již můžete vyplněním formuláře dle instrukcí na straně http://spolek.waldorfpardubice.cz/zajmove-krouzky/

  V případě dotazů kontaktujte prosím koordinátorku kroužků paní Petru Culkovou (culkova@nullwaldorfpardubice.cz)

 • OSTATNÍ