W- čtení září 1

 

Organizační informace- září 2021

 • Vážení rodiče a přátelé školy,
  srdečně Vás zveme na přednášku pana Jana Kršňáka v rámci programu prevence kriminality Krajského úřadu Pardubického kraje Děti a technologie dne 30. 9. od 17:30 hod. v budově školy (více na http://digideti.cz/ nebo https://www.tedxprague.cz/jan-krsnak).
 • V průběhu měsíce září- října budeme celá škola přecházet na nový informační systém Edookit. Ten má podpořit elektronickou komunikaci mezi školou a rodinou, rodiče tak mohou být ihned informováni o hodnocení, chování i aktivitě svých dětí, docházce, o školních akcích apod. Na Vaše emailové adresy, které jste v minulosti zadali škole, Vám v průběhu měsíce září přijdou pokyny k přihlášení do systému. Pro případnou technickou podporu kontaktujte pana Miroslava Bajtoše (bajtos@nullwaldorfpardubice.cz). Další informace naleznete zde.
 • Informace k testování a opatření naleznete zde. Všichni žáci a zaměstnanci testovaní 1. 9.  byli negativní. Certifikát o výsledku testování si můžete stáhnout přes https://www.uzis.cz/ (na váš email mají od UZISu dojít pokyny). U PCR testů řešila laboratoř SPADIA jen technický problém s T- Mobile s odesláním informačních SMS (v pátek mělo dojít k nápravě). V pondělí 6. 9. to snad bude již bez technických obtíží. 
 • ŠKOLNÍ JÍDELNA:
  Školní jídelna žádá o včasné zasílání zálohových plateb na úhradu obědů. Prosíme úhrady NOVĚ do 18. předchozího měsíce na měsíc následující. Stále je velké množství rodin s neuhrazeným stravným na měsíc září. Více informací https://www.waldorfpardubice.cz/dulezite-informace/ Aktivace nových pardubických karet pro používání ve školní jídelně probíhá každý den v kanceláři paní kuchařek u školní jídelny. Prosíme informujte své děti, aby si došly v době velké přestávky karty zaktivovat. Není to možné řešit hromadně v době vydávání oběda. Děkujeme za pochopení.
 • Školní družina – ranní družina začíná 6.30 hod. v budově školy (boční vchod). Odpolední družina probíhá od konce vyučování do 16.30 pro všechna oddělení. Třídy 1. a 2. mají zázemí pro družinu v domečku – naproti DDM Delta., 3. a 4. třída mají zázemí v budově školy ve třídě ranní družiny a na školním hřišti do 15.30h, pak přechází do domečku školní družiny. 
 • Od pondělí 6. září budeme vyučovat podle rozvrhu (1.- 9. třídy).
 • Na pondělí 27. září je vyhlášeno ředitelské volno pro žáky školy.
 • Aktuální rozvrhy naleznete zde.
 • Aktuální vydání občasníku Waldorfinky 2020-2021 naleznete zde. V sekretariátu školy je možné objednat si jeho tištěnou podobu. 
 • Všeobecné informace k organizaci školního roku naleznete zde.
 • GIVT: Nakupujete on-line? A věděli jste, že nás tím můžete podpořit, aniž by vás to cokoliv stálo? Na odkaze http://bit.ly/30Kc-pro-ZS-Waldorfska-Pardubice si přidejte Pomocníka a my za to dostaneme bonus 30 Kč. S givtím Pomocníkem pak můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. Akce platí od 7. 9. do 9. 9. 2021. Děkujeme za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku, vážíme si toho. 

SPOLEK

 • Informace ze Spolku

  Dne 5.10.2021 v 17 hodin je plánovaná členská schůze Spolku, která se uskuteční v eurytmickém sálu školy (1. patro). Program bude upřesněn na spolek.waldorfpardubice.cz v následujících dnech.

 • Zájmové kroužky 2021-2022

  Vážení rodiče,

  připravujeme pro Vás nabídku zájmových kroužků, která bude zveřejněna v průběhu měsíce září 2021. Informace o zveřejnění nabídky kroužků odejde rodičům v emailech přes třídní důvěrníky.

  Kroužek Walda pro děti bez družiny – registrovat se již můžete vyplněním formuláře dle instrukcí na straně http://spolek.waldorfpardubice.cz/zajmove-krouzky/

  V případě dotazů kontaktujte prosím koordinátorku kroužků paní Petru Culkovou (culkova@nullwaldorfpardubice.cz)

 • OSTATNÍ