W – čtení říjen 5

Pozn.: W- čtení je již nyní zasíláno přes školní informační systém Edookit. Během měsíce října bude w – čtení zasíláno pouze přes Edookit. 

Zelí a 3. třída

  • Kalendář akcí, včetně třídních schůzek na https://www.waldorfpardubice.cz/akce-google/.
  • V pondělí a úterý (25. – 26. 10.) probíhá výuka dle rozvrhu. Od středy 27. do pátku 29. 10. jsou podzimní prázdniny.
  • Potvrzení o prodělané nemoci či očkování: žádáme rodiče, aby nám poskytovali informace o tom, že je jich dítě očkované proti Covid 19 nebo toto onemocnění prodělalo . Stačí, když nám pošlete naskenované potvrzení na andrejsova@nullwaldorfpardubice.cz nebo ho osobně donesli do podatelny školy paní Andrejsové. V případě, že tak neučiníte a třída bude odsunuta do karantény, bude Vaše dítě uvedeno v seznamu žáků třídy a další si budete muset řešit individuálně s krajskou hygienickou stanicí. 
  • Konzultace – hodnocení za uplynulé čtvrtletí bude vloženo přes Edookit do 15. 11. Zároveň bude v hodnocení uvedeno, zda je potřebná individuální konzultace za strany školy. Forma konzultace je po vzájemné domluvě s učitelem s ohledem na aktuální opatření- osobně nebo přes Teams. V případě, že budete mít z Vaší strany zájem o konzultace (kdykoliv v průběhu školního roku), zkontaktujte daného učitele a domluvte si společný termín.
  • Okénko ŠPP– zasíláme odkaz na zajímavý podcast Na tenké lince. Každých 14 dnů Vám přináší nový díl. Aby Vám žádný neunikl, stačí se přihlásit k odběru ve Vámi preferovaném médiu (Apple Podcast, Google Podcast, Spotify, YouTube).
  • EDOOKIT– Poznámka z praxe: V případě, že nepoužíváte mobilní aplikaci na Edookit ve svém telefonu (aplikaci do mobilního telefonu naleznete zde: pro Androidpro iOS), doporučujeme nastavit si notifikaci na upozornění, že je něco nového vloženo. Notifikace Vám přijde na Vaši emailovou adresu. V pravém horním rohu klikněte na ikonku s vašimi iniciály a v menu vyberte položku Nastavení. Na stránce nastavení najděte část Nastavení e-mailových notifikací na nové objekty a zapněte si notifikace dle vašich preferencí.

Bližší informace + přihlašování naleznete v menu webových stránek školy- zde.

SPOLEK

       

OSTATNÍ

  • V přílohách naleznete pozvánky na zajímavé přednášky a akce. Např. „Inuitský potomek šamanů v dušičkový den. Přiveze plně autentické vyprávění o přírodním, přirozeném a zapomenutém vztahu (nejen) k našim předkům. Součástí přednášky jsou cestopisné, etnografické informace o životě za polárním kruhem. Včetně mytologie a živé moudrosti předávané po tisíce let. S náznaky řešení k problémům současného světa. 2/11 19:00, Ekocentrum Paleta.“