W- čtení říjen 1

Pozn.: W- čtení je již nyní zasíláno přes školní informační systém Edookit. Během měsíce října bude w – čtení zasíláno pouze přes Edookit. 

 • Zájmové kroužky 2021-2022 najdete na webu SpolkuV případě dotazů kontaktujte prosím koordinátorku kroužků paní Petru Culkovou (culkova@nullwaldorfpardubice.cz)
 • EDOOKIT– Informační systém školy Edookit je nyní hlavním komunikačním systémem školy pro informování zákonných zástupců žáků školy o chování, prospěchu žáků + další potřebné informace. Bližší informace + přihlašování naleznete v menu webových stránek školy- zde. 
 • Jarmark 2021 jinak: Milí přátelé, letos vnímáme potřebu připravit pro náš jarmark variantu s přesahem do venkovního prostoru. Prosíme vás o zamyšlení nad případnými možnostmi venkovních aktivit pro nás a naše děti, uvítáme jakékoliv nápady a návrhy. Tradiční dílničky jako je barvení hedvábí nebo máčení svíček budou probíhat uvnitř. Organizační schůzka, kde probereme návrhy a možnosti jak společně letošní jarmark uchopit, proběhne 5.10. od 16 hodin. Prosíme o účast zástupců z jednotlivých tříd (v 17 hodin je plánovaná členská schůze Spolku). Děkuji a těším se na setkání, Denisa Lechnýřová (za Spolek rodičů)
 • SPOLEK
 • Dne 5. 10. 2021 v 17 hodin je plánovaná členská schůze Spolku, která se uskuteční v eurytmickém sálu školy (1. patro). 
 • ŠKOLIČKA SKŘÍTKA MÁČKA: Srdečně zveme do Školičky skřítka Máčka, která vychází z waldorfské pedagogiky. Školička je vhodná pro děti od 2 let v doprovodu dospělého. Společné setkání se bude konat v družině ZŠW v Gorkého ulici každou středu od 29. 9. 2021 v rozmezí 9:30 – 11:30. S sebou nezapomeňte přezůvky a dobroty na společnou svačinu (ovoce, zelenina, pečivo). Více informací poskytne Sabina Chýšková, chyskova.sabina@nullgmail.com, tel. 774988186.

         OSTATNÍ

 • STEINER na Radiu Wave
  Rudolf Steiner odmítal bezcílné tlachání na duchovní témata, říká religionista Jan Sušer

 • Vážené dámy, vážení pánové,

  dovolte mi Vás i tento rok pozvat na další ročník přehlídky středních škol a zaměstnavatelů2021, který se letos koná dne 22.10.2021 v ENTERIA aréně v Pardubicích.

  Přehlídka je určena zejména pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ z celého kraje, jejich rodiče, výchovné poradce a širokou veřejnost.

  Nabízíme možnost dopravy na tuto akci ZDARMA.

  Pokud by Vaše škola měla zájem o dopravu, prosím kontaktujte mě v odpovědi na tento e-mail.

  Více informací naleznete v přiloženém letáku, nebo na www.khkpce.cz

  V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vás k dispozici.

  S přáním hezkého dne Marika Horníková

  vedoucí kanceláře, Krajská hospodářská komora Pardubického kraje, mobil: 724 613 926, E-mail: hornikova@nullkhkpce.cz, URL: http://www.khkpce.cz

Platnost informace do 1. 12. 2021