W- čtení prosinec vánoční

Vážení rodiče. Vánoční prázdniny letos začínají z důvodu nařízení Ministerstva školství již v pondělí 21. prosince 2020.  Pokud nedojde k neplánované změně ve vývoji situace, tak děti nastoupí po prázdninách zpět do školy v pondělí 4. ledna 2021.
Přejeme nám všem klidné prožití svátků vánočních a do nového roku vše dobré a pozitivní mysl. Budeme se těšit na společná živá setkávání v příštím roce.

Za školu Milan Barták, ř. š.

 

Ostatní:

J.J.Ryba – Česká mše vánoční – Hej mistře! – 1 Kyrie – animovaný film

 
 
Divadlo Kampa pro školy
Rádi bychom vám alespoň touto cestou dali najevo, jak si vážíme toho, že to celé ještě zvládáte – veškeré nástrahy distanční výuky a neustálé změny. Jelikož se nám už po divácích hodně stýská, část programu jsme přesunuli do online prostoru. Proto bychom vás rádi upozornili na dvě tradiční vánoční představení, které jsme alespoň natočili, vysílali živě a nyní je pro vás k dispozici záznam. Tyto pohádky můžete shlédnout na našem Youtube kanálu zcela zdarma. Budou k dispozici ke zhlédnutí do svátku Tří králů – tedy do 6. 1. 2021. Tak alespoň tímto způsobem zdravíme a těšíme se, až vás k nám budeme moct zase pozvat. Děkujeme vám za vaši dosavadní návštěvnost a přejeme krásné vánoční svátky plné hlavně odpočinku. Do Nového roku zdraví, štěstí a lásku! 
 
Na tomto odkazu sledujte pohádku Jak andělíček Koledníček Vánoce prožil
 
Na tomto odkazu sledujte pohádku Vánoční pohádka o kapru Karlovi
 
Přeji krásné dny plné pohody.
Vlaďka Kužílková, Divadlo Kampa