W- čtení leden- únor 1

Vážení rodiče.

Je to opět jinak než jsme doufali, takže i nové pololetí zahájíme pouze s 1. a 2. třídou. Sami vnímáme náročnost daného stavu nejen ve výukové, ale především v oblasti sociální, návyků, rytmu života. Díky za to, jak to v rámci svých možností zvládáte. Využívejte kontakty na své třídní učitele, odborné učitele, školské poradenské pracoviště nebo vedení školy. Ptejte se, naslouchejte, ujišťujte se, ověřujte. Buďme dobrými průvodci našich dětí. Dobré dny přeje za školu Milan Barták, ř. š. 

Ze školy:

Předání informací o prospěchu a chování za 1. pololetí ŠR 2020-2021 najdete zde. V případě, že Vám nic nedošlo nebo jste měnili svůj email, kontaktujte nás přes lomicka@nullwaldorfpardubice.cz. Tištěnou formu vysvědčení dostanou žáci až při fyzickém nástupu do školy nebo budete informováni třídním učitelem o jiné formě předání.

  • V pátek 29. 1. jsou pololetní prázdniny, tj. neprobíhá distanční vzdělávání. Nové pololetí začíná v pondělí 1. února.
  • Zápis do budoucí 1. třídy se uskuteční 21.- 22. dubna 2021. Další informace najdete zde.  
  • Zpívejte, procházejte se, žasněte, usmívejte se
  • Filmy o waldorfu
  • Pozdravy ze družiny: krmení pro ptáčky

 

  • Ostatní:

Festival umění a kreativity ve vzdělávání v DOXu

 

Dobrý den, ve spolupráci se studenty a absolventy pedagogických škol si vám dovolujeme zaslat odkaz na zimní číslo PDF časopisu Krajánek Pardubický. Ten je vám plně k dispozici na stránkách www.pardubickykraj.cz/krajanek. Pro zlepšení obsahu budeme rádi za zpětnou vazbu. S pozdravem Mgr. Dominik Barták, tiskový mluvčí Pardubického kraje