W- čtení květen 5

 • Kalendář akcí, včetně třídních schůzek na https://www.waldorfpardubice.cz/akce-google/.
 • Organizační informace k testování zůstávají stejné, testování probíhá ve třídách. V areálu hřiště bude možné jako v předchozích týdnech testovat i starší dítě za přítomnosti rodiče, není již třeba hlásit předem. Odkaz z minulých týdnů ZDE.
 • Aktuální “bezinfekčnost” pro vícedenní školní výjezdy najdete zde.
   • Informace o vyhlášení voleb do školské rady najdete zde.
   • Informace  o zápisu do školní družiny pro školní rok 2021-2022 najdete zde.
   • Nové pardubické karty- V minulém týdnu byla spuštěna možnost podání žádosti pro děti do 15 let prostřednictvím e-shopu. Více zde.

   • Informace: Hrací karty do Sportovního parku Pardubice 2021

   • Okénko ŠPP
     

ZE SPOLKU

Obnovení činnosti některých zájmových kroužků- v rámci školních kroužků stačí PCR testování 1x 14 dní, Ag testování 1x týden. Budete-li mít další dotazy k provozu kroužků, napište prosím koordinátorce Petře Culkové (culkova@nullwaldorfpardubice.cz).

Prázdninové Letní Kempy 2021 – stále čekáme na vyjádření MŠMT ohledně schválení dotace. Zároveň poptáváme případné lektory (s pedagogickým vzděláním) či další pomocníky. Nabídky či dotazy směřujte na spolek@nullwaldorfpardubice.cz.

Pro žáky naší školy připravujeme možnost zúčastnit se prázdninových kempů, které jsou součástí podpory Ministerstva školství. Jednalo by se o denní formu programu s cílem podpořit hravou formou v přírodě sociální vazby a dovednosti s vrstevníky. Preferovány budou též pohybové a umělecko-řemeslné aktivity. Jsou plánovány 4 kempy po 5-ti dnech. V případě kladného vyřízení žádosti by byly kempy hrazeny z dotačního programu. Kempy by byly zdarma včetně stravy. Dovolujeme si vás rodiče požádat o vyplnění dotazníku s přibližným termínem, který by vám vyhovoval. Uvítáme i vaši nabídku pomoci s organizací.  Otevřít dotazník pro nezávaznou registraci  termínu

Týden pro klima

Zveme Vás, abyste se přidali k týdnu pro klima! Akce probíhá 14. – 20. 6. 2021. Ukažme, že změna klimatu je v naší společnosti důležité téma, přispějme k tomu, aby na odpovědných místech vznikl větší zájem ji řešit. Uspořádejme společně Týden pro klima! Jak se přidat s akcí? Stačí i malé připomenutí nebo nápad. Ozvěte se nám, rádi vás podpoříme na spolek@nullwaldorfpardubice.cz . Více informací najdete na www.tydenproklima.cz