W- čtení květen 4

  • Organizační informace k testování zůstávají stejné, tj. žáci testováni PCR testy (17. 5.) se v pondělí 24. 5. NETESTUJÍ, žáci s AG testy se testují v pondělí 24. 5. v čase 8- 8. 30. Plánovanou přítomnost rodiče u testování sdělte včas třídnímu učiteli. Děkujeme. Odkaz z minulého týdne ZDE.
  • Informace o vyhlášení voleb do školské rady najdete zde.
  • Informace  o zápisu do školní družiny pro školní rok 2021-2022 najdete zde.
  • Informace: Hrací karty do Sportovního parku Pardubice 2021

  • Okénko ŠPP
     

ZE SPOLKU

Obnovení činnosti některých zájmových kroužků- v rámci školních kroužků stačí PCR testování 1x 14 dní, Ag testování 1x týden. Jednotliví lektoři budou kontaktovat rodiče s podrobnějšími informacemi o otevření kroužku a nastavení pravidel. Budete-li mít další dotazy k provozu kroužků, napište prosím koordinátorce Petře Culkové (culkova@nullwaldorfpardubice.cz).

Prázdninové Letní Kempy 2021 (aktuálně čekáme na vyjádření MŠMT ohledně schválení dotace)

Pro žáky naší školy připravujeme možnost zúčastnit se prázdninových kempů, které jsou součástí podpory Ministerstva školství. Jednalo by se o denní formu programu s cílem podpořit hravou formou v přírodě sociální vazby a dovednosti s vrstevníky. Preferovány budou též pohybové a umělecko-řemeslné aktivity. Jsou plánovány 4 kempy po 5-ti dnech. V případě kladného vyřízení žádosti by byly kempy hrazeny z dotačního programu. Kempy by byly zdarma včetně stravy. Dovolujeme si vás rodiče požádat o vyplnění dotazníku s přibližným termínem, který by vám vyhovoval. Uvítáme i vaši nabídku pomoci s organizací.  Otevřít dotazník pro nezávaznou registraci  termínu

Týden pro klima

Zveme Vás, abyste se přidali k týdnu pro klima!

akce probíhá 14. – 20. 6. 2021

Ukažme, že změna klimatu je v naší společnosti důležité téma, přispějme k tomu, aby na odpovědných místech vznikl větší zájem ji řešit. Uspořádejme společně Týden pro klima!

Jak se přidat s akcí? Stačí i malé připomenutí nebo nápad. Ozvěte se nám, rádi vás podpoříme na spolek@nullwaldorfpardubice.cz

více informací najdete na www.tydenproklima.cz