W- čtení červen 4

Šiškovický večer- 3. třída

  • Organizační informace k testování zůstávají stejné- v pondělí 28. 6. se testuje PCR a antigenem. V areálu hřiště bude možné jako v předchozích týdnech testovat i starší dítě za přítomnosti rodiče, není již třeba hlásit předem. Odkaz z minulých týdnů ZDE. 
  • INFORMACE KE KONCI ŠKOLNÍHO ROKU: Školní rok ukončíme předáním vysvědčení ve středu 30. 6. (výjimka bude u 9. třídy). Sejdeme se společně ve Ve dnech 28. – 29. 6. bude zkráceno vyučování- bližší informace předají třídní učitelé. DRUŽINA: Poslední školní den (30.6.) bude otevřená odpolední družina i Klubík do 14.30h. Klubík bude po obědě probíhat v prostorách školní družiny, ne ve škole. Ranní družina bude v běžném režimu. JÍDELNA: 30.6. na vysvědčení bude školní jídelna strávníkům zajišťovat oběd – můžete se těšit na již prázdninové menu: Špagety s bazalkovým pestem a parmezánovým sýrem, tiramisu dezert
    Oběd se bude vydávat od 10 do 11 hodin ve školní jídelně. Od 11 hodin družinoví strávníci.
    DŮLEŽITÉ: pokud budete chtít využít nabídky ŠJ na den 30.6., je potřeba své dítě na oběd přihlásit. Zamezíme tak plýtvání v případě nevyzvednutí oběda. Děkujeme za pochopení
  • Informace o výsledcích voleb do školské rady naleznete zde a výsledcích zápisu do školní družiny zde.
  • Nové pardubické karty- Informace zákonným zástupcům žáků týkající se výměny jejich Pardubických karet
  • Informace: Hrací karty do Sportovního parku Pardubice 2021
  • Okénko ŠPP

ZE SPOLKU

Letní kempy

Aktuálně ještě hledáme jednoho lektora (nutné vzdělání pedagogického směru) a pomocníky pro přípravu jídla pro jednotlivé kempy (zde nejsou podmínky, jen věk nad 15 let). V rámci činností je uvažovaná finanční odměna.

Pro podrobnosti pište na spolek@nullwaldorfpardubice.cz nebo volejte (Petr Chlápek 603272772). Přihlášeným rodičům připravujeme zaslání závazných přihlášek a podrobnější informace.

Termíny Letních kempů:
* 19.7. – 23.7.2021 (možnost 1-2kempy)

* 26.7. – 30.7.2021 (1kemp)

* 09.8.-13.8.2021 (možnost 1-2kempy)

Celkem je možné otevřít 4 kempy po 15dětech

Místo konání kempů:

WŠ Pardubice prostory družiny nebo školy

Tyrolský dům – lokalita Slatiňany (https://mapy.cz/s/ducabejutu)

Ostatní

W seminář Příbram

JedemLesem-letak-kolodovadeni-vinic