Výzva všem rodičům: Zachraňte vůni Jarmarku!

Milí rodiče,
co by byl adventní jarmark bez věnců a bez cukroví? Proto prosím nepodceňte výzvy, již poněkud nervózních, organizátorů těchto dvou tradičních událostí našeho jarmarku a včas doneste nebo dejte vědět, že donesete, co, prosím, můžete. Ať si to pak společně pěkně užijeme.
Děkujeme.

Adventní věnce

Důležité !!! Pro rodiče všech tříd:
Žádost o dodávku chvojí do věncové dílničky

Vážení rodiče, obracíme se na vás s prosbou o tradiční dodávku zeleného chvojí na výrobu adventních věnců na jarmark.

Vhodná je jedle, břečťan, túje, smrk, stříbrný smrk, cesmína a další neopadavé nejedovaté jehličnany. Chvojí můžete nosit v příštím týdnu od pondělí 25.11. do pátku 29.11., a to ráno před začátkem vyučování  nebo odpoledne v době Klubíku (do 15.30) na dvůr školy do prostoru garáže. Na místě bude chvojí od vás přebírat buď paní asistentka Monika Hodíková nebo paní asistentka Petra Culková nebo prosím chvojí nechte před garáží. (Vchod na hřiště bude otevřen).

Eventuálně můžete chvojí  přinést i v sobotu 30.11. před začátkem jarmarku přímo na dílničku věnců.

Pokud se chystáte přinést chvojí  dejte nám prosím o tom předběžně vědět zprávou s vaším jménem a přibližným množstvím chvojí, které přinesete (např. kolik tašek, pytlů apod.), abychom měli přibližný přehled o množství chvojí, na: 737601629, Ivana Munday

Děkujeme.

Rodiče 7. třídy

Cukrárna Rudolf

Vážení rodiče, v sobotu 30. listopadu 2019 se v budově ZŠ Waldorfské v Pardubicích bude opět konat ADVENTNÍ JARMARK, jehož součástí bude již tradičně „CUKRÁRNA RUDOLF“. Cukrárnu najdete v 1. patře ve velké rohové místnosti a jako pokaždé bude pod patronací první třídy, ve spolupráci s rodiči žáků vyšších tříd. Cukrárna je místem setkávání lidí i chutí, místem, kde by nám všem mělo být příjemně. A k tomu je potřeba, aby bylo co zakousnout. Proto bychom Vás rádi požádali o napečení sladkých pochoutek. Nebojte se… pečte a pečte. Ze zkušenosti víme, jak chuťové pohárky trpí, když není ke kávě co zakousnout. To je pak pro Vás i pro nás jen poloviční zážitek. Pokud to bude možné, připravené dobroty by měly být alespoň z části z bio produktů a budeme rádi, když budou mít svoji formu (dorty, věnečky, koule,drobné cukroví, nápadité lité buchty…) Uvítáme také bezlepkové či jinak specializované dobroty. Vaše výtvory doneste prosím dne 30. listopadu 2019 do 1. třídy, nejlépe do 9:30 hod. V případě, že donesete Vaši dobrotu na tácu (talíři, plechu,…), který budete chtít vrátit, prosíme o podepsání na spodní stranu nádobí. Budete tak mít jistotu návratnosti. Výtěžek z provozu cukrárny bude věnován tradičně do fondu na podporu projektu „Waldorfská škola dostupná všem -podpora waldorfských rodin ve finanční tísni”, který je spravován Spolkem pro podporu waldorfské pedagogiky v Pardubicích a část výtěžku ve výši 20% bude věnována do třídního fondu 1.třídy.

Děkujeme!

Přípravný tým „Cukrárny Rudolf“- rodiče z 1. třídy (kontaktní email: gromit@nullemail.cz)

Návratka pro Cukrárnu Rudolf do 29.11.2019 (pondělí):

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1USycAAG_-5A3ZE9thqWqS81xMsp0dUsdSu15dkvlI-U/ edit#gid=0 2.