PŘÍPRAVA NA DRUHOU TŘÍDU

Milí rodiče,

všem Vám moc děkujeme za krásnou spolupráci v uplynulém školním roce.

Dole naleznete fotografie, které ilustrují náš poslední den ve škole. Byl to silný zážitek pro nás i pro děti, což ale z fotografií nelze úplně vyčíst. Na zbývajících snímcích jsou návrhy penálků, ke kterým naleznete níže vysvětlení. Jedná se o penálky na pastelky, které děti dostanou v září. Po poradě s kolegyněmi z vyšších ročníků jsem se rozhodla využít nabídky z firmy Momo. Pro děti to bude opět překvapení, tak Vás prosím o zachování tajemství. (fotografie naleznete i na Teamsech)

 

Návod k výběru penálků:

U jednotlivých penálů jsou čísla. Můžete si vybrat hotový penál (například číslo 7) nebo jen polotovar (například číslo 20) a pak si říct, jaký motiv (kopretina) a jakou barvu gumy byste si přáli.

 

Lze udělat i penál, který v nabídce není. To znamená, že si vymyslíte barevnou kombinaci podkladu i motiv, ale to už je za příplatek. U těchto penálků „na přání“ by pan Rodina potřeboval i Vaše telefonní číslo, když by bylo třeba ujasnit si motiv či barvu.

Základní cena penálku je 350 Kč, pokud by někdo chtěl složitější motiv, tak by penálek stál 400 Kč. Složitější motiv je třeba běžící kůň, dinosaurus atd…

 

Jestliže Vám vyvstanou nějaké nejasnosti, můžete se na mě mailem nebo telefonicky obrátit.

 

Přeji Vám i Vašim dětem krásné letní dny.

A.K.