Poslední 42. W – čtení od 30. června 2017

Krásné prázdniny všem!

Přehled akcí

  • Dne 8. července odjíždí náš Kin-ballový tým do Francie.
  • Dne 23. července odjíždí skupina hudebníků na tábor do Maďarska.
  • Nový školní rok začíná v pondělí 4. září.

Kin-ball

22. 6. 2017 turnaj O pohár starosty městského obvodu V. Za naši školu hrála dvě družstva a zkušenosti z turnajů začali sbírat i ti nejmladší. Na turnaji jsme obsadili 1. místo a medailová pozice druhému družstvu utekla pouze o jeden bod.

8. – 12. 7. 2017 se dvě družstva budou účast mezinárodního turnaje ve Francii. Soutěžit budeme ve dvou kategoriích 12-15 let a 15-18 let. Celkově se na turnaj přihlásilo 18 družstev. Myslete na nás.

Věci z šaten a skříněk

Prosíme žáky a jejich rodiče, že v úterý 4. 7. budou všechny zbylé věci z šaten odvezeny do sběrných kontejnerů.

Ostatní

Charita Pardubice

Oblastní charita Pardubice pořádá sbírku  nových i použitých školních potřeb pro děti z rodin, které se nacházejí v tíživé životní situaci.  Do konce letních prázdnin můžete darované nosit na faru v Pardubicích, Holicích, Lázních Bohdaneč, Sezemicích, Opatovicích a Horním Jelení nebo do sídla pardubické Charity (V Ráji 732), po dohodě i do Češkovy ulice 1247(kontakt: Jan Lohynský 775 296 842). Děkujeme.

Workshop masek

Vážení přátelé,
rád bych Vás osobně pozval na workshop masek věnovaný archetypům sedmi planet a jejich působení na člověka, který se koná pod vedením Mika Chase ve vzdělávacím centru Otevřeného prostoru v Trpoměchách u Slaného ve dnech 11. až 14. srpna 2017.

Více zde: Plakat-masky_7-planet

Konference K pramenům zdraví (Český Krumlov) 19.–26. srpna 2017

Volná řada  konferencí reprezentuje směr ve zdravotnictví, snažící se rozšířit akademickou medicínu, založenou na přírodních vědách, o pohled věd humanitních, o rozměry sociální a etické, duševní a duchovní. Opírá se přitom o koncept a tradici antroposofické medicíny, která již takřka sto let spojuje moderní západní lékařství s moudrostí o člověku. Z tohoto spojení vyvstávají nové perspektivní přístupy pro diagnostiku, terapii i prevenci.

Konference je určena v první řadě lékařům, farmaceutům, zdravotním sestrám a dalším pracovníkům ve zdravotnictví, kteří se zajímají o širší perspektivy a hlubší kořeny své profese. Slouží jako místo prvního seznámení s tímto přístupem i jako místo jeho dalšího prohlubování.

Více zde: www.kpramenumzdravi.cz

Nabízíme 3 možnosti studia eurytmie

1) jednoletý proseminář (Akademie TABOR – Nataša Kraus)

http://www.akademietabor.cz/studium/studijni-programy/eurytmie-jednolety-proseminar

2) nedělní kurzy (3 kurzy s H.Gitevou a J.Čápovou)

3) 3 víkendy zamýšlené jako 0. ročník studia

Více zde:

pozvanka-na-eu-nedele

pozvanka – profesionalem v eurytmii