Kreativ Pardubice 2014

 

Rádi bychom vás pozvali na výjimečnou akci, která se koná v Pardubicích již podruhé a jejímž partnerem je mezi jinými i naše škola.

KREATIV je ojedinělá výstava kreativních a výtvarných technik, potřeb, materiálů a výrobků s možností nákupu a tvoření v tvůrčích dílnách. Po celý den ve čtvrtek 20.listopadu se můžete v budově ČSOB pojišťovně sami přesvědčit o tom, jak kreativní Pardubice jsou a kolik lidí tvoření baví a fandí mu.
Velmi nás vloni potěšila vysoká návštěvnost školních tříd i široké veřejnosti i zájem o rozmanitou náplň dílniček s technikami, které ještě nejsou u veřejnosti tak rozšířeny a zabydleny. Ať to bylo tradiční zdobení perníků, či tiffany vitráže, scrapbooking či šití patchworkových ozdob.

V letošním roce se můžete naladit i uměleckými výstupy výtvarných prací dětí ze Základní umělecké školy v Polabinách či ze ZŠ Waldorfské. Velmi nás těší spoluúčast Tvojí dílny – tvořivé kavárny, která se v Pardubicích letos otevřela a její návštěvnost jen dokazuje, že zájem o tvoření a vyrábění z různých materiálů je stále na prvních místech v měřítku volnočasových aktivit všech věkových skupin. I letos pro vás bude připraveno mnoho dílen, ve kterých si vyzkoušíte rozmanité kreativní techniky.

Srdečně vás zveme k návštěvě jedinečné akce do neobvyklých prostor. A až se prohlížením uměleckých dílek a děl a tvořením ve výtvarných dílnách naplníte až po okraj, můžete ještě chvilku rozjímat nad kávou a dobrotami, protože Česká abilympijská asociace, která celou výstavu připravuje, nabídne možnost občerstvení v malé Kavárně u tiskaře Brixe, kterou po celý rok najdete v Integračním centru Kosatec.

 

Těšíme se na vaši účast a setkání s vámi

Iveta Komárová za ZŠW Pardubice, Duhové zvonky a všechny spřízněné partnery akce

Kreativ 2014_plakát1

Platnost informace do 21. 11. 2014