Chemie 2. týden

Dobrý den,

pokoušela jsem se dnes naskenovat sešit Chemie, ale bohužel bez úspěchu, scanner se mnou dnes nespolupracuje. Pokusím se tedy o to znovu v pondělí.

V příloze ale naleznete kontakty na Úřady práce v Pardubickém kraji, kde dětem mohou poskytnout pomoc s výběrem vhodné střední školy (poradenství, testy profesních zájmů) a přehled Přehlídek škol v Pardubickém kraji.

Připomínám, že v pondělí máme pouze epochu chemie, potom nás čeká sportovní odpoledne. Ze školy se přemístíme trolejbusem na Dubinu, odkud půjdeme pěšky do Kunětic. Tam se nalodíme na paddleboardy a budeme sjíždět Labe. Přistaneme na Chrudimce v parku Na Špici, přemístíme se do Lanového centra, kde si děti mohou opéct buřty, příp. něco jiného. Buřty, pečivo, kečup a hořčice budou zajištěny v lanovém centru, pokud si chtějí děti opéct ještě něco jiného, musí si to sami přinést. Ohniště, včetně dřeva, bude zajištěno.

Děti si s sebou do školy vezmou pouze věci na chemii (ty si nechají ve škole), velkou svačinu, pití, sportovní oblečení (včetně oblečení na paddleboard), pohodlné boty.

Kontakty poradenství UP Přehlídka škol

Přeji pohodový víkend.

Monika Hodíková

asistentka