9. W-čtení o dění od 28. října

Ze školy:

 

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2020 – 2021

 
 

Pro žáky 8. a 9. třídy

Přehlídka středních škol a informace o přijímacím řízení 

 

Přednáška

Srdečně Vás zveme na přednášku Milana M. Horáka Děti v digitálním světě III. Kontakt, komunikace, komplikace ve čtvrtek 31. října od 17 hodin.
 
 

Výstava Waldorf 100

Vernisáž výstavy se uskuteční v pondělí 4.11. od 16 hodin a bude zahájena hudebně-akrobatickým vystoupením žáků naší školy “Pardubice v pohybu”

 
Přikládáme dva plakátky, abyste je mohli šířit mezi babičky, dědečky, strýčky, tetičky, přátele a známé… Jeden je obecnější, druhý s přednáškami.
 
 
 

Opět vás prosíme o pomoc s organizací výstavy viz přiložená tabulka. 

Občerstvení na vernisáž

Vážení rodiče a přátelé školy blíží se vernisáž výstavy Waldorf 100, dovolujeme si vás požádat o přípravu drobného občerstvení. Představa je, že v pondělí 4.11.2019 bude ve vestibulu školy připraven stůl pro donesené dobroty – prosíme o drobné kousky např. sušenky, malé koláčky, bábovku, štrůdl, slané tyčky, slané i sladké šneky z listového těsta, rohlíčky, krabičku s pomazánkou. Uvítáme, pokud moštujete, i čerstvý mošt pro přípravu Martinského punče. Budete-li mít nádobí podepsané, obratem vrátíme vašim dětem. Děti dostanou domů návratku, kde prosím napište, zda nás a jak podpoříte. Máte-li dotazy obracejte se na vedoucí školní jídelny Olgu Chlápkovou na email: jidelna@nullwaldorfpardubice.cz či na tel. 736 623 368. Srdečně děkujeme

Okénko školní jídelny:

Co mají tyto 2 jídla společného?
 
Odpověď najdete v dalším W čtení.
 
 
Ze spolku:
 
Vážení rodiče, dovolujeme si vás pozvat na Svatomartinskou slavnost, která letos proběhne v pátek 8. 11. od 17:00 na Nemošické stráni. Veškeré informace naleznete v příloze/níže

 

Ostatní:

Milí přátelé,
rádi bychom Vás pozvali na kaligrafický workshop, který se uskuteční v naší dílně 8.11.2019 od 10, 12 a 14 hodin. Více informací naleznete v přiložené pozvánce. 
Prosíme o potvrzení Vaší případné účasti a zároveň prosíme o rozšíření pozvánky mezi Vaše přátele a známé.
Budeme se na Vás těšit!
Vaše Lemniskáta
https://www.facebook.com/events/420743251811842/

Nabídka nakladatelství Malvern k W100

Vážení kolegové a jiní čtenáři.

V rámci oslav 100. výročí Waldorfské pedagogiky připravilo nakladatelství Malvern slevovou akci pro učitele a příznivce Waldorfských škol v ČR a na Slovensku.

V příloze naleznete seznam knih, které přímo či nepřímo souvisí s waldorfskou pedagogikou a antroposofií.

Běžná cena z knihkupectví, která je u každé knihy v závěru anotace uvedena, bude při objednávce do 20.11.2019 snížena o 25%.

Při nákupu 10 a více knih se sleva navýší na 35%.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme hodně sil ve Vaší krásné a smysluplné práci.

Za nakladatelství Malvern

Alice Hlaváčková, www.malvern.cz

Nabídka WŠ knihy