7. W-čtení od 15. října

 

V úterý 16. října od 17.30h vás srdečně zveme na přednášku MUDr. Petra Mílka Společná cesta životem – partnerství jako základ rodiny a vývojové fáze dospělého života.

Petr Mílek je psychiatr a psychoterapeut. Vedoucí denního stacionáře ve Fakultní nemocnici Hradec Králové, člen kolegia Školy chirofonetiky, předseda Sdružení pro anthroposofickou medicínu, pořádá semináře rodinných a systemických konstelacích. Studoval medicínu a anthroposofii v Německu, od roku 2004 působí v ČR.

 

  • ŽÁKOVSKÁ KNIHOVNA: Milí rodiče, i v letošním školním roce mohou děti navštěvovat školní knihovnu a zapůjčovat si knihy. Domů si mohou půjčit nejvýše jednu knihu na dobu jednoho měsíce, po jejím vrácení si mohou půjčit další. Pokud nestihnou knihu za měsíc přečíst, stačí, když se přijdou domluvit na prodloužení výpůjční lhůty. Výpůjčky mají děti zapsané v notýscích. Další termíny jsou možné po individuální dohodě. Lenka Čípelová

Knihovna je otevřena v následujících časech:

  • pondělí 13.10 – 14.00
  • středa 7.40 – 7.55
  • pátek 13.10 – 14.00

Info Wšewaldorfský orchestr- Waldorf 100

Milí hudebníci, blíží se náš další výjezd do Příbrami na W-orchestr (9. – 10. listopadu). Proto se sejdeme na další zkoušce:  v úterý 23. října ve stejném čase. Zkoušet budeme v učebně 8. třídy.
Pokud by měl ještě někdo zájem s námi hrát (žáci 2.st.), může se v úterý připojit. Koncert bude v červnu 2019.  Těším se! 🙂 Broňa Machová

 

  • JARMARK SE BLÍŽÍ!!!

Informační schůzka k organizaci jarmarku proběhne 18.10. od 17 hodin v budově školy . Prosím zástupce jednotlivých tříd (mohou být stejní jako vloni), aby se setkání zúčastnili.

Děkuji Denisa Lechnýřová

 

 

  • Iniciativa rodičů- již toto pondělí!!!:

Kdo z rodičů (prarodičů/žáků) má chuť zapojit se do akce “Čistá škola” č. 2?

V pondělí 15.10.2018 od 14.00 do 17.00 bych chtěla se skupinou nadšenců čistit kachle na chodbách naší školy (paní uklízečky takovou práci nezvládnou k běžnému úklidu, musíme je podpořit).

Bude i chvíle na posezení při kávě/čaji – buchtu a podobné uvítáme!

Čistící prostředky budou přichystané, jen si s sebou vezměte vlastní gumové rukavice a menší kýbl na vodu.

Ideální by bylo 10-15 lidí, hlaste se prosím u mě sms-kou (776804763) nebo e-mailem (elisabeth.dostalova@nullseznam.cz)

Těším se na společnou práci

Elisabeth Dostalová

  • Milí přátelé,

rád bych vás pozval na víkendový workshop šermu s Adrianem Constantinescu, který se uskuteční v Otevřeném prostoru v Trpoměchách ve dnech 2. – 4. listopadu  2018.

Více o tomto workshopu i lektorovi se dozvíte na našich webových stránkách sermem-k-sebepoznani-vikendovy-workshop-sermu, kde se můžete přihlásit a také si přečíst rozhovor s lektorem workshopu o Bothmerově gymnastice.

S pozdravem,

Pavel Bednář

 

  • Divadelní Kruh

 

Divadelní Kruh  Spolku pro podporu waldorfské pedagogiky v Pardubicích

srdečně zve na představení VÁŠ NATĚRAČ, MADAM!

  1. 10. 2018 v Divadle Exil –  Havlíčkova 841 od 19:00;

vstupné 100,- Kč na místě (rezervace: di.poustecka@nullgmail.com)

Prozrazená nevěra. Zoufalá milenka a pomstychtivá manželka. Půjde záchranná akce v režii neúspěšného herce podle plánu? Dvě ženy a jeden muž – mnoho lží a jedna komedie.

Děkuji a zdravím. DitKa