7. W-čtení o dění od 14. října 2019

Ze školy:

 
Záznam koncertu W100 v Obecním domě:
Pro všechny kdo neměli možnost zažít na vlastní uši a oči, posíláme alespoň digitální konzervu:
 
 

Rodičovská distribuční síť

Škola by ráda vybudovala distribuční síť pro vývěs plakátů na školní akce. Kdo z rodičů by mohl někde tyto plakáty umísťovat, zapiště se, prosím do tabulky nebo se ozvěte na kubelkova@nullwaldorfpardubice.cz
 

Výstava Waldorf 100

Vernisáž výstavy se uskuteční v pondělí 4.11. od 16 hodin a bude zahájena hudebně-akrobatickým vystoupením žáků naší školy “Pardubice v pohybu”

Přikládáme dva plakátky, abyste je mohli šířit mezi babičky, dědečky, strýčky, tetičky, přátele a známé… Jeden je obecnější, druhý s přednáškami.
 
 
 

Opět vás prosíme o pomoc s organizací výstavy viz přiložená tabulka. 

 
Kdo z rodičů by měl nápad nebo chtěl přispět  kulturním programem či tvořivou dílničkou, ať se ozve komunitnímu koordinátorovi kubelkova@nullwaldorfpardubice.cz 
 
 

Ostatní:

Pozvánka na pravidelná setkávání anthroposofické pobočky všem, kteří mají zájem o prohlubování vědomostí v oblasti anthroposofie čtením a sdílením textů, nejen od Rudolfa Steinera. Setkávání probíhají každý čtvrtek od 17:30 v eurytmickém sále školy, je možné docházet 1×14 dní. Máte-li zájem přijďte, více informací případně předám na 722928086, Denisa Lechnýřová

Momo Chrudim

S podzimem jsme zpět s naší nabídkou kurzů a seminářů. Bude se u nás v Momo bubnovat, kreslit, plstit a také proběhne seminář rodinných konstelací.
 
Srdečně Vás zveme…
 

Tři pohybové workshopy, které pořádá Otevřený prostor v říjnu a listopadu:

Bothmer-IntroŘIJEN_leták

Šermem k sebepoznání_1

TANCE & HRY

Nabídka nakladatelství Malvern k W100

Vážení kolegové a jiní čtenáři.

V rámci oslav 100. výročí Waldorfské pedagogiky připravilo nakladatelství Malvern slevovou akci pro učitele a příznivce Waldorfských škol v ČR a na Slovensku.

V příloze naleznete seznam knih, které přímo či nepřímo souvisí s waldorfskou pedagogikou a antroposofií.

Běžná cena z knihkupectví, která je u každé knihy v závěru anotace uvedena, bude při objednávce do 20.11.2019 snížena o 25%.

Při nákupu 10 a více knih se sleva navýší na 35%.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme hodně sil ve Vaší krásné a smysluplné práci.

Za nakladatelství Malvern

Alice Hlaváčková, www.malvern.cz

Nabídka WŠ knihy