4. W – čtení od 22. září 2017

Přehled akcí

Akce na následující týden, měsíc i celý školní rok naleznete v  kalendáři školy. Jsou zde uvedeny rodičovské schůzky, přednášky, výlety apod.

Ředitelské volno

Na pátek 29. září je vyhlášeno ředitelské volno. Tento den není v provozu ani školní jídelna ani družina.

Kroužky

První lekce kroužku keramiky proběhne ve středu 27. září od 14.45 – 15.45h.

Rodičovský kurz s Godim Kellerem – Nenechte si ujít jedinečnou příležitost!

Podrobnosti naleznete zde. 2. – 4. října 2017   tři večery: pondělí, úterý, středa 17 – 20 h

Jak chutná Evropa

Na akci Jak chutná Evropa jsme vyhráli 1. místo odborné poroty s řeckou kuchyní. Vařili jsme řecký venkovský salátek a středomořskou omáčku. Děkuji Janě Beránkové a Danu Gregorovi za účast a přípravu pokrmů. Petře Culkové děkujeme za pomoc v kuchyni při přípravě, panu školníkovi Kadulovi za odvoz a dětem z družiny za výrobu řeckých vlaječek.

Olga Chlápková

Tvořivý kruh

Milí rodiče a přátelé školy, i letos bychom rádi pokračovali v pravidelném společném tvoření. Nabízíme tedy prostor pro setkávání a hledáme lektory z vašich řad, kteří se mohou podělit o své dovednosti, zájmy a nadání s rodiči a staršími dětmi z naší školy. Tvořit můžete rukama, tělem i hlasem, uvnitř i venku. Neváhejte a ozvěte se nám, tvořivá setkání jsou formou odpočinku a načerpání nových sil☺. Za Kruh tvořivý Denisa Lechnýřová (syyyr@nullsyyyr.cz), Monika Hodíková (monhod@nullcentrum.cz) a Iva Broklová (ivabroklova@nullsenam.cz)