4. W-čtení o dění od 23. září 2019

Ze školy:

 
 
#DEN OFFLINE- SOBOTA 21. ZÁŘÍ 2019
Pojďme to s našimi dětmi zkusit. https://flowee.cz/denoffline/2019/
 

TÝDEN PRO KLIMA NA WALDORFSKÉ ŠKOLE

V New Yorku začne summit OSN věnovaný změnám klimatu. V Čechách se uskuteční projekt Týden pro klima. Na pardubické waldorfské škole společně zjistíme, co pro svět můžeme udělat my sami. Snažíme se jít cestou drobných kroků, které mohou být pozitivním přínosem k rychle se proměňujícímu světu.  Budeme sázet stromy, vytvářet jezírko, zkoumat životní styl a jeho důsledky. Nechme se vzájemně se inspirovat.

Odkazy k tématu naleznete zde

Kolegium pedagogů, 19. září 2019

 

Rodičovská distribuční síť
Škola by ráda vybudovala distribuční síť pro vývěs plakátů na školní akce. Kdo z rodičů by mohl někde tyto plakáty umísťovat, zapiště se, prosím do tabulky nebo se ozvěte na kubelkova@nullwaldorfpardubice.cz
 

Výstava Waldorf 100

Jak už víte, připravujeme výstavu W 100 ke sto letům výročí waldorfské pedagogiky. 
 
Nové podrobnosti najdete v této pozvánce.
 
Opět vás prosíme o pomoc viz přiložená tabulka. (tabulka už funguje, omlouváme se těm, kterým se minulý týden nepodařilo zapsat)
 
Kdo z rodičů by měl nápad nebo chtěl přispět  kulturním programem či tvořivou dílničkou, ať se ozve komunitnímu koordinátorovi kubelkova@nullwaldorfpardubice.cz 
 
 

Ostatní:

Správný krok

Jste odpočatí po prázdninách, plni elánu, nápadů a plánů, jak proměnit svůj život o základu? Co takhle zamířit do Waldorfského semináře v Praze v Jinonicích? Jsou ještě volná místa. Začátek je 27.9., takže je ještě čas se rozhodnout.

Informace o tříletém studiu:  https://waldorfsky-seminar-praha.webnode.cz/sluzby/a3-lete-studium/

Tam je možno se přihlásit.

Podněty k W-čtení a návrhy na zveřejnění informací posílejte redakci na wcteni@nullwaldorfpardubice.cz