38. W-čtení od 17. června

Ze školy:

Srdečně vás zveme na představení žáků 9. třídy:

Ledové království

ve středu 26. června od 17h v Kulturním domě Dukla

 

Ohlašování obědů červen 2019

Vážení rodiče, chceme vás informovat, že poslední možný den pro odhlášení či přihlášení stravy v tomto školním roce bude 20.6.2019. Po tomto datu již nebude možné skrze portál strava.cz editovat stravovací konto vašich dětí.  Děkujeme za pochopení vaše jídelna.

Hrací karty Sportovní park Pardubice 2019

Objednané karty byly dne 13.6.2019 předány dětem.

Zapomenuté oblečení a vyklizení šaten před prázdninami

Do 28. června si z příslušné bedny a pytle ve vestibulu školy vyzvedněte opuštěné či ztracené oblečení vašich ratolestí.  Ponechané věci budou po tomto termínu předány charitě prostřednictvím některého ze sběrných kontejnerů.

Zároveň si žáci musí do 28. června odnést veškeré oblečení, obuv a jiné pozoruhodnosti z šaten a skříněk. Po tomto termínu budou do 3. července k vyzvednutí ve vestibulu školy, a poté budou následovat osud svých výše zmíněných předchůdců.

Ostatní:

Inzerát Školičky skřítka Máčka

V družině ZŠ Waldorfské funguje už po léta Školička skřítka Máčka inspirovaná waldorfskou pedagogikou. Je určena dětem od 0 do 6 let věku a jejich maminkám, babičkám,… Jako lektoři působí vždy maminky či babičky. Scházíme se ve družině vždy jedno dopoledne v týdnu a na programu je vždy ranní kruh říkanek, písniček a her, loutková pohádka, svačinka a společné tvoření a hraní si – ať už uvnitř nebo na zahradě družiny. Také chodíme někdy do přírody – házíme Morenu do řeky, čistíme studánku v lese, pořádáme svatojánskou cestu za pokladem…
Pokud byste se s námi chtěli setkat, je ještě možnost do poloviny června vždy ve středu od 9 do 12h.
 
Od nového školního roku (od září či října 2019) hledáme maminku (či 2 maminky, co by se střídaly), která by v tomto chtěla pokračovat a chtěla působit jako lektorka připravující říkanky, písničky a hry.Jedna lektorka, která hraje loutkovou pohádku, bude nadále pokračovat, potřebuje k sobě jen ještě někoho.
 
Pokud byste měli zájem se přijít podívat nebo se informovat na podrobnosti, ozvěte se prosím buď Ivě Munday (tel. 737 601 629) nebo Denise Lechnýřové (tel. 722 928 086). Děkujeme a těšíme se.