37. W-čtení od 10. června

Ze školy:

Waldorfest 100 Praha Vyšehrad – věnujte pozornosti informacím pro rodiče a účastníky

Informační stránky k celé akci

Program akce

Informace pro naše rodiče a žáky

Přihlášení do školní družiny na nový školní rok 2019-2020
Rodiče, kteří mají zájem pro své děti o družinu, vyplní odevzdají zápisní lístek do 12.června 2019 ( zde nebo ve družině u vychovatelek) a odevzdají do podatelny školy paní Andrejsové, kde obdrží registrační číslo. Zápisní lístek je nutné odevzdat do 12.6. 2019, kdy končí možnost přihlášení do školní družiny na nový školní rok. V posledním červnovém týdnu bude zveřejněn na stránkách školy a na nástěnce ve družině seznam přijatých žáků podle registračních čísel. 

Ohlašování obědů červen 2019

Vážení rodiče, chceme vás informovat, že poslední možný den pro odhlášení či přihlášení stravy v tomto školním roce bude 20.6.2019. Po tomto datu již nebude možné skrze portál strava.cz editovat stravovací konto vašich dětí.  Děkujeme za pochopení vaše jídelna.

Hrací karty Sportovní park Pardubice 2019

Vážení rodiče, objednané karty budou dětem předány ve dnech 12. – 14.6.2019.

Ostatní:

Výjimečnou akci v sále školy organizuje http://jogaladalebeda.cz

Setkání s Karma Yogi Gomchen z Káthmándú v Nepálu, 11. 6 v 17.00.

Inzerát Školičky skřítka Máčka

V družině ZŠ Waldorfské funguje už po léta Školička skřítka Máčka inspirovaná waldorfskou pedagogikou. Je určena dětem od 0 do 6 let věku a jejich maminkám, babičkám,… Jako lektoři působí vždy maminky či babičky. Scházíme se ve družině vždy jedno dopoledne v týdnu a na programu je vždy ranní kruh říkanek, písniček a her, loutková pohádka, svačinka a společné tvoření a hraní si – ať už uvnitř nebo na zahradě družiny. Také chodíme někdy do přírody – házíme Morenu do řeky, čistíme studánku v lese, pořádáme svatojánskou cestu za pokladem…
Pokud byste se s námi chtěli setkat, je ještě možnost do poloviny června vždy ve středu od 9 do 12h.
 
Od nového školního roku (od září či října 2019) hledáme maminku (či 2 maminky, co by se střídaly), která by v tomto chtěla pokračovat a chtěla působit jako lektorka připravující říkanky, písničky a hry.Jedna lektorka, která hraje loutkovou pohádku, bude nadále pokračovat, potřebuje k sobě jen ještě někoho.
 
Pokud byste měli zájem se přijít podívat nebo se informovat na podrobnosti, ozvěte se prosím buď Ivě Munday (tel. 737 601 629) nebo Denise Lechnýřové (tel. 722 928 086). Děkujeme a těšíme se