36. W-čtení od 3. června

Ze školy:

 

Přihlášení do školní družiny na nový školní rok 2019-2020
Rodiče, kteří mají zájem pro své děti o družinu, vyplní odevzdají zápisní lístek do 12.června 2019 ( zde nebo ve družině u vychovatelek) a odevzdají do podatelny školy paní Andrejsové, kde obdrží registrační číslo. Zápisní lístek je nutné odevzdat do 12.6. 2019, kdy končí možnost přihlášení do školní družiny na nový školní rok. V posledním červnovém týdnu bude zveřejněn na stránkách školy a na nástěnce ve družině seznam přijatých žáků podle registračních čísel. 
 
 
Odhlašování obědu před koncem školního roku
Vážení rodiče, chceme vás informovat, že poslední možný den pro odhlášení či přihlášení stravy v tomto školním roce bude 20.6.2019. Po tomto datu již nebude možné skrze portál strava.cz editovat stravovací konto vašich dětí. Děkujeme za pochopení vaše jídelna.
 
 
Wšewaldorfský orchestr
Minulý víkend jsme se popáté sešli na vlakovém nádraží a obtěžkáni kufry, batohy, stojánky a hudebními nástroji se vydali na další zkoušku Wšewaldorfského symfonického orchestru. Jeli jsme tentokrát do Brna, kde jsme dva dny pilně nacvičovali a zdokonalovali společnou souhru. V sobotu večer nás pak čekal koncert v Besedním domě. Vydařil se velmi a potlesk nebral konce. Večer jsme ještě uskutečnili neplánovaný flash mob v Alfa pasáži, kde právě končila výstava ke stoletému výročí. Celé to byla nádherná zkušenost a taková velká generálka před slavnostním koncertem v Praze, na který se už moc těšíme. 
Přijeďte naše hudebníky 14. června podpořit. Vždyť tvoří celou pětinu orchestru a hrají báječně! Vstupenky na slavnostní večer jsou již v prodeji. Můžete je zakoupit přímo v pokladně Obecního domu nebo online na odkazu: http://www.obecnidum.cz/koncerty/slavnostni-vecer/

Odkaz ke koupi vstupenek na slavnostní večer W100, 14.6.2019: http://www.obecnidum.cz/koncerty/slavnostni-vecer/

Wšewaldorfský orchestr

Ostatní:

Na koncertě houslistů jsme na vstupném vybrali slušnou dávku krmení pro kočky. To  chceme předat na malé odpolední slavnosti ve WŠ dne 6.6.2019 od 14.30. Rádi bychom naši sbírku ještě znásobili a pokud se k nám chcete přidat, můžete krmení od 3.6 do 6.6.nosit do školy. Zároveň jste srdečně zváni i na slavnostní předání celé sbírky. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.Houslisté a H.Kohoutková 🎻🐓