33. W – čtení od 28. dubna 2017

Přehled akcí

  • Ve středu 3. května se od 17:00 koná další setkání Kruhu tvořivého na téma VITRÁŽE.
  • Ve středu 3. května jede 4. třída péci chléb na statek do Lozic.
  • Ve středu 3. května spí 8. třída ve škole a nacvičuje své divadelní představení.
  • Ve čtvrtek 4. května se od 17:00 koná společné setkání zástupců rodičů jednotlivých tříd a kolegia.
  • V úterý 9. května se od 16:30 koná rodičovská schůzka 7. třídy.
  • V úterý 9. května se od 17:00 koná rodičovská schůzka 2. třídy.
  • Ve čtvrtek 11. května se od 16:30 koná koncert houslistů.
  • Ve čtvrtek 11. května od 17:00 hrají rodiče pro své prvňáčky divadelní představení.
  • Ve dnech 12. – 13. května se ve škole koná Setkání rodičovských iniciativ w-škol.

Setkání zástupců tříd (třídních důvěrníků)

Vážení zástupci rodičů jednotlivých tříd. Srdečně vás zveme na společné setkání důvěrníků tříd s kolegiem učitelů, které se uskuteční ve čtvrtek 4. května v 17 hodin. Rádi bychom tímto založili společnou tradici setkávání, jehož hlavním účelem je sdílení aktuálních témat  a společná práce směřující k rozvoji školy. V případě, že se z časových důvodů nebudete moci zúčastnit, vyšlete prosím za sebe náhradníka, aby bylo zajištěno zastoupení všech tříd.

Těšíme se na společné setkání. Za kolegium učitelů Milan Barták

Kruh tvořivý

3. 5. od 17 hodin – Vitráže

Již podruhé v tomto školním roce pořádáme kurz Vitráží metodou tiffany. Přijďte si vyrobit andílka, hvězdu nebo ptáčka do okna, sponu do vlasů nebo nějaký šperk. Vyzkoušíte si řezání a broušení skla, sestavování vitráže a její pájení a na konci dvouhodinového kurzu si odnesete domů vlastnoruční výrobek. Kapacita kurzu je 6 účastníků, příspěvek na materiál ve výši 60,-Kč. Přihlásit se můžete u Moniky Hodíkové, e-mail: monhod@nullcentrum.cz .

8. 6. od 17 hodin – Flamenco

Zajímá Vás tanec? Máte chuť vyzkoušet si něco nového? Tak přijďte na ochutnávku temperamentního flamenca, tance ze slunné a divoké Andalucíe. Pěkně si spolu zadupeme, možná i zatleskáme a naučíte se kousek choreografie veselého tance Tangos.

Délka kurzu bude cca 2 hodiny. Kapacita kurzu je 15 účastníků, věk od cca 13 let. Na sebe si vezměte něco pohodlného, dívky (ženy) volnější sukni, pevné boty na nízkém a širokém podpadku, aby se vám pěkně dupalo a trochu to znělo, případně nízké boty typu baleríny, pánové společenské boty (tenisky nejsou vhodné). Přihlásit se můžete u Moniky Hodíkové, e-mail: monhod@nullcentrum.cz .

Tato dvě setkání zakončí letošní školní rok, ale už přijímáme nabídky na tvoření na začátek roku příštího. Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše dovednosti či koníčky na některém ze setkání, která se konají začátkem každého měsíce. S jakýmikoli dotazy ohledně pořádání tvořivých setkání se můžete obracet na Denisu Lechnýřovou (syyyr@nullsyyyr.cz), Ivu Broklovou (ivabroklova@nullseznam.cz), Moniku Hodíkovou (monhod@nullcentrum.cz)

Děkujeme a těšíme se na setkávání.

Vši

Prosíme o kontrolu vlasů, ve škole se opět objevily vši.